Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Elektryk Chorzów, naprawa instalacji elektrycznych

 

Naprawa instalacji elektrycznych

Każda instalacja elektryczna wymaga właściwej eksploatacji oraz konserwacji. Co pewien czas powinny być dokonywane oględziny oraz przeglądy. W domach mieszkalnych, zaleca się, aby dokonywać przeglądów raz na 5 lat.

Najczęstszymi uszkodzeniami wymagającymi naprawy przez elektryka jest iskrzenie i przegrzewanie się styków na rozgałęzieniach przewodów oraz zaciskach przyłączeniowych do osprzętu. Także wyrwane ze ściany gniazdo wtyczkowe lub wyłącznik wymagają interwencji właściwej osoby. W szczególności zaś, gdy niektóre z przewodów odłamały się lub wysunęły z przegrzanych styków. Wyeksploatowany osprzęt należy wymienić na nowy, w pełni sprawny. Często, zanim nastąpi awaria można zauważyć jej zbliżanie się. Iskrzenie wyłącznika, luźno wysuwająca się wtyczka, przebarwienia lub lub zapach oznaczają że najwyższy czas zapobiec kłopotom, a może nawet nieszczęściu. Zadzwoń po nas!!!

Modernizacja instalacji elektrycznych

Modernizacja ma dwa cele, zwiększenie bezpieczeństwa i poprawę komfortu. Zakres prac wynika z oceny stanu faktycznego. Wszelkie rozbieżności z obowiązującymi aktami prawnymi powinny zostać usunięte. Instalacja w mieszkaniu lub domu powinna być wykonana przewodami miedzianymi 3- oraz 5-żyłowymi. Jednak wymiana przewodów wymaga przeprowadzenia dużego remontu, rozkuwania i przebijania ścian, zmiany skrzynek rozdzielczych. Ze względu na uciążliwość wykonywania tak wielkiego zakresu prac często wykonuje się niewielkie modernizacje obejmujące jedynie fragmenty instalacji.

Należy mieć świadomość, że przystępując do remontu należy instalację doprowadzić do stanu zgodnego z normą PN IEC 60364. A to oznacza konieczność przygotowania projektu i zlecenia prac fachowcowi posiadającemu aktualne uprawnienia do wykonywania prac w zakresie instalacji elektrycznych.

Stabilne i bezpieczne miejsce prowadzenia tras kablowych gwarantuje możliwie bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej, a także sprawnie przeprowadzoną naprawę w razie ewentualnych awarii.

Oferta:
- Naprawa i modernizacja instalacji elektrycznych,
- Naprawa i modernizacja instalacji alarmowych,
- Domofony i wideodomofony,
- Instalacje elektryczne wewnętrzne:
podtynkowe i natynkowe,
- Instalacje oświetlenia zewnętrznego,
- Instalacje alarmowe,
- Instalacje telewizji przemysłowej CCTV,
- linie zasilające komputery i centrale UPS,
- Pomiary elektryczne,
- Prace wykończeniowe wnętrz,
Gładzie gipsowe, Płyty gipsowe, ścianki działowe, tynki, kafelki, struktury, montaż drzwi, poprawki, itp.

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:
Marcin Warchoł
tel: 508870346
lub napisz:
marcin_warchol@o2.pl

Strona www:
http://elektrykchorzow.com.pl/

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola