Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Kratki ściekowe

Data dodania: 2013-02-08
 

Odwodnienie liniowe KF_p z pokrywą i syfonem plastikowym. W skład kompletu odwodnienia wchodzi koryto, pokrywa oraz syfon plastikowy. Koryto i pokrywa wykonane są w wysokiej jakości stali nierdzewnej co daje możliwość długiego i bezproblemowego użytkowania. Do odwodnienia zalecamy dokupić mankiet uszczelniający który zabezpiecza w 100% przed przeciekaniem oraz nóżki montażowe ułatwiające montaż. Syfon można czyścić od góry podnosząc pokrywę za pomocą uchwytu który dołączamy do paczki. Zaleta tego rodzaju odwodnienia jest możliwość wyboru pokrywy z pośród 9 oferowanych wzorów. Odwodnienie posiada flanszę poprawiającą szczelność. Na odwodnienie udzielamy 5 letniej gwarancji.

Kontakt

530763656
info@kratkisciekowe.pl

www.kratkisciekowe.com.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola