Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Lustra łazienkowe

Data dodania: 2012-10-18
 
Oferowane w sprzedaży lustro łazienkowe posiada wymiar 450 milimetrów na 550 milimetrów. Nowoczesne wzornictwo bez osadzania tafli lustrzanej w ramy pozwala je wykorzystywać zarówno w standardowym charakterze jak również jako element uzupełniający a także wyjątkowo dekorujący płytki ceramiczne. Delikatny ornament osadzony w dolnym rogu lustra w kształcie dwóch fal o odcieniu miedzi i złota idealnie można dopasować nie tylko do nowoczesnych form płytek ceramicznych ale także do współczesnych akcesorii łazienkowych. Polecany wzór lustra idealnie pasuje do aranżacji łazienek w dowolnym stylu wnętrzarskim. Wysoka jakość wykonawstwa tafli lustrzanej oraz ornamentyki pozwala na długą i bezproblemową eksploatację oferowanego lustra.

Więcej na www.lazienkowelustra.pl
Kontakt
530 763 656
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola