Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Meble kuchenne na wymiar

Data dodania: 2012-02-23
 
Jesteśmy zespołem młodych ale doświadczonych ludzi przykładających niezwykłą wagę do wysokiej jakości wykonania mebli, oryginalności każdego produktu, a przedewszystkim do zrealizowania projektu zgodnie z wyobrażeniem klienta. Zdajemy sobie sprawę z konkurencyjności rynku meblowego dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić klientowi nie tylko najwyższą jakość i najniższe ceny, ale i najlepszą kompleksową obsługę podczas całego procesu zamawiania i produkcji. Nasz system pracy polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z klientem, na podstawie którego wykonujemy projekt komputerowy wnętrza i mebli, projekt jest opracowywany do momentu uzyskania efektu satysfakcjonującego klienta, następnie wyceniamy projekt dopasowując materiały i akcesoria w taki sposób aby nie przekroczyły one budżetu przeznaczonego na dane zlecenie.

Projekt komputerowy wykonywany jest w programie do projektowania mebli połączonym z programem do rozkroju płyt, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko wykonać wycenę zlecenia opierając się na dokładnej analizie zużycia materiałów. Nie wykonujemy wycen na podstawie metra bieżącego mebli gdyż odbiega to dalece od rzeczywistej wartości mebli i niejednokrotnie zawyża cenę produktu. Podczas pracy z projektem komputerowym możliwa jest edycja rozkładu szafek, kolorystyki mebli lub wykończeń wnętrza. Po złożeniu zamówienia na meble klient otrzymuje projekt składający się z wydruków kolorowych, wydruków czarnobiałych z opisami, oraz jeśli jest zainteresowany darmowy projekt wykończenia wnętrza ze wskazaniem materiałów wykończeniowych.


Do produkcji mebli używamy materiałów najwyższej jakości. Oferujemy elementy fornirowane, lakierowane, laminowane, a także szkło i lite drewno.

Wykonujemy blaty konglomeratowe, a także współpracujemy z firmą "Hoder" świadczącą usługi kamieniarskie.
Kontakt
www.miarowekuchnie.pl
Projektant : 791 083 362
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola