Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Odpływy liniowe

Data dodania: 2012-10-18
 
Znajdujące się w ofercie odwodnienie liniowe do zabudowy płytką Roszan oferowane w długościach od 60cm do 90cm znakomicie nadaje się do każdej łazienki. Dzięki tym rozwiązaniu odpływ całkowicie możemy zamaskować w łazience, a woda będzie spływać przez szczelinę wokoło odwodnienia. Rynienka odwodnienia jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej co zapewnia trwałość na wiele lat. Syfon plastikowy o wysokości 85mm pozwala na zamontowanie odpływu w wielu łazienkach bez żadnych komplikacji. Syfon posiada Fi50 co sprawia że woda swobodnie spływa do kanalizacji z którą bardzo prosto się połączyć. Do odwodnienia zalecamy zakupienie mankietu uszczelniającego który GWARANTUJE 100% szczelności.

Więcej na www.odplywy.pl
Kontakt
530 763 656
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola