Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

OPIEKUN MEDYCZNY W ŻAKU!!

Data dodania: 2016-12-21
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Zostań profesjonalnym opiekunem medycznym już w 10 miesięcy! Zupełnie BEZPŁATNIE!

Szkoła ŻAK prowadzi nabór na kierunek OPIEKUN MEDYCZNY!

Jeśli chcesz pomagać ludziom w życiu pracując w branży medycznej ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!

Opiekun medyczny to zawód zaufania publicznego, dlatego niezbędne są u niego kompetencje personalne i społeczne. Jest to osoba, która pomaga swoim podopiecznym zaspokajać potrzeby bio-psycho-społeczne. Asystując personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, pomaga mu i jednocześnie wspiera osobę chorą i niesamodzielną.

Postępujący proces starzenia się europejskich społeczeństw spowodował zwiększenie zapotrzebowania na świadczenie usług opiekuńczych osobom chorym i niesamodzielnym. Również drastyczny spadek zainteresowania zawodem pielęgniarki skutkuje ogromną potrzebą kształcenia osób w zawodzie, od którego zależeć będzie efekt leczenia i jakoś życia osób niesamodzielnych. Opiekun medyczny to zawód należący do branży medycznej, w której zachodzą ciągłe zmiany, dlatego branża ta wciąż potrzebuje kompetentnych opiekunek i opiekunów. Zachodzące procesy demograficzne i starzenie się społeczeństw sprawiają, że jest to zawód, który znajdzie zatrudnienie nie tylko w kraju, ale także za jego granicami.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!
www.zak.edu.pl/formularz

Masz pytania? Dzwoń!
32 241 73 71
Chorzów, ul. Jagiellońska 2/4
Kontakt
www.zak.edu.pl/formularz
32 241 73 71
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola