Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Pomoc nauczyciela przedszkola! Zostań specjalistą w 1 rok!

Data dodania: 2017-03-08
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Nie pozwól by inni zajęli Twoje miejsce! Nie zwlekaj i zapisz się przez Internet! Oddzwonimy do Ciebie! www.zak.edu.pl/formularz
Coraz liczniej powstające prywatne przedszkola, żłobki i kluby malucha
w celu wyróżnienia się na rynku i rywalizując ze sobą o jak najlepszą jakość usług, zatrudniają asystentów nauczycieli przedszkola, aby ich podopieczni mieli jeszcze lepsze szanse rozwoju i opiekę. Asystent nauczyciela przedszkola pomaga w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych. W programie nauczania oferujemy zajęcia pozwalające poznać lepiej sposób myślenia dzieci, ich psychologię, zachowania itp.

W związku z faktem, iż na rynku pracy, zarówno krajowym jak i zagranicznym istnieje niewielka ilość osób z taką specjalizacją, po ukończeniu tego kierunku pojawiają się szerokie perspektywy zawodowe, m.in. przedszkola, żłobki, kluby malucha, placówki oświatowe, ośrodki kultury, świetlice czy sale zabaw. Istnieje również możliwość pracy w innych krajach UE lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Zapraszamy! Chorzów, ul. Jagiellońska 2/4
Kontakt
telefon : 322417371
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola