Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie opłatkowe koła emerytów i rencistów policyjnych

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Wczoraj odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe policyjnych emerytów, w którym uczestniczyli członkowie koła oraz zaproszeni goście. Wśród nich był między innymi Komendant Miejski Policji w Chorzowie podinsp. Robert Łuszcz, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp Piotr Sielecki, Komendant Komisariatu Policji I w Chorzowie nadkom. Wiesław Horyń i Komendant Komisariatu Policji II w Chorzowie kom. Paweł Rybarczyk. Poza świątecznymi życzeniami, uroczystość była okazją do wręczenia legitymacji i dyplomów uznania.

Pełna treść wiadomości na: chorzow.slaska.policja.gov.pl/ka5/informacje/wiadomosci/249968,Spotkanie-oplatkowe-kola-emerytow-i-rencistow-policyjnych.html
chorzow.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: chorzow.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola