Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Tworzenie stron internetowych

Data dodania: 2012-09-10
 
W mojej ofercie znajduje się projektowanie stron internetowych oraz pozycjonowanie. Posiadam niskie ceny i działam szybko. Witryny tworzone przeze mnie charakteryzują się przejrzystością, niezawodnością, szybkim działaniem i atrakcyjnością graficzną. Są też dobrze zoptymalizowane, aby ułatwione było ich pozycjonowanie. Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu stron i dotychczas każda współpracująca ze mną osoba jest w 100% zadowolona. Zasięg mojej oferty obejmuje cały kraj, gdyż wszystko można załatwić drogą elektroniczną. Dla osób, dla których tworzyłem strony w systemie CMS, wysyłam w razie potrzebny za darmo odpowiednie wideoinstrukcje, dokładnie objaśniające obsługę witryny. Więcej szczegółów na stronie clivio.pl
Kontakt
clivio.pl@gmail.com
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola