Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zespół Muzyczny Albatros - najlepsza muzyka na Twoje wesele

 

Zespół Albatros powstał w 1995 roku. W składzie znaleźli się muzycy z wieloletnim doświadczeniem. Po kilku latach pracy zespół zakończył swoją działalność. Reaktywowany w 2005 roku proponuje państwu kolejną porcję dobrej zabawy. Zagramy dla państwa na przyjęciach weselnych, balach sylwestrowych, karnawałowych, andrzejkowych, ostatkowych, festynach, urodzinach, rocznicach ślubu itp. Pochodzimy z górnego Śląska (okolice Bielska-Białej), ale dla państwa zagramy w każdym miejscu w Polsce.

Kontakt

www.albatros.bajtekserwis.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola