Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ukrywał się 5 lat

Data dodania: 2018-12-11
Chorzowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który przez 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna zgodnie z wyrokiem sądu mia&... więcej »
 
 

Robisz zakupy w sieci? Uważaj na internetowych...

Data dodania: 2018-12-11
Nie trzeba nikogo przekonywać, że internet pełni dużą rolę w życiu człowieka. Jest on niemal obecny wszędzie i wykorzystywany przez wszystkich bez względu na wiek. Zapominamy jedna... więcej »
 
 

Współpraca służb podczas COP 24

Data dodania: 2018-12-11
Podczas zabezpieczenia jednego z największych wydarzeń w ostatnim czasie na Śląsku - COP 24 - niezwykle ważna jest współpraca wszystkich służb. Wszystko po to, aby w przypadku potrzeb... więcej »
 
 

Dzień Praw Człowieka w Policji

Data dodania: 2018-12-10
Problematyka antydyskryminacji i postępowania wobec przestępstw z nienawiści była tematem wykładów, które dziś w Dniu Praw Człowieka w Policji zostały wygłoszone w auli s&... więcej »
 
 

Odpowiedź na nieprawdziwe informacje pojawiające...

Data dodania: 2018-12-09
W odpowiedzi na nieprawdziwe doniesienia medialne informujemy, że wczorajszy marsz klimatyczny nie został przerwany przez mundurowych. To organizatorzy wydarzenia zdecydowali o jego zakończeniu. W chwili gdy uczestn... więcej »
 
 

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach oraz...

Data dodania: 2018-12-09
10 grudnia obchodzony jest Dzień Praw Człowieka. W poniedziałek o godzinie 10:00 w kawiarni społecznej "Ważne Miejsce" przy ul. Mikołowskiej 44 rozpocznie się tzw. „żywa biblioteka&r... więcej »
 
 

Nie wiedział, że jest poszukiwany

Data dodania: 2018-12-09
Dzięki czujności policjantki dochodzeniówki z chorzowskiej jedynki, poszukiwany listem gończym oszust trafił do aresztu. Mężczyznę tak zszokowała ta informacja, że niezbędna... więcej »
 
 

W gorączce świątecznych przygotowań nie...

Data dodania: 2018-12-09
Okres przedświąteczny to czas gorączkowych przygotowań, zakupów oraz wyjazdów. Bądźmy jednak czujni i ostrożni - niestety, ten czas to również czas żniw dla kieszon... więcej »
 
 

ICE - kontakt zapisany w telefonie może ocalić Ci...

Data dodania: 2018-12-07
In Case of Emergency – oznacza „w nagłym wypadku”. Jest to międzynarodowy skrót informujący o tym, do kogo powinni zadzwonić ratujący osobę poszkodowaną w nagłym wyp... więcej »
 
 

"Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze"

Data dodania: 2018-12-06
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, wspólnie z Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia, organizują na terenie województwa śląskiego akcję edukacyjną dla najmłodszych „Ze ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 118
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola