Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Zdobądź DYPLOM REJESTRATORKI MEDYCZNEJ!!

Data dodania: 2017-01-04
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Rekrutacja w ŻAKU trwa!!
Nie przegap i zdobądź DYPLOM REJESTRATORKI MEDYCZNEJ w jedynie 10 miesięcy!

Co musisz wiedzieć?
Rejestratorka medyczna m. in. Przyjmuje zgłoszenia pacjentów, umawia terminy świadczenia usług medycznych, kieruje pacjentów do właściwych pracowników i placówek służby zdrowia oraz prowadzi dokumentację medyczną osób objętych opieką. Udziela informacji o świadczonych usługach medycznych i weryfikuje ubezpieczenia zdrowotne pacjentów.

Dlaczego warto?
Starzejące się społeczeństwo sprawia, że jest coraz większe zapotrzebowanie na nowoczesne, profesjonalne placówki medyczne i ich personel, w tym rejestratorki medyczne. Nowo powstałe przychodnie potrzebują wykwalifikowanych rejestratorek, znających specjalistyczne systemy ewidencji pacjentów, biegle obsługujące komputer i inne urządzenia biurowe, a tylko u nas zdobędziesz wiedzę dotyczącą zasad finansowania i rozliczania usług medycznych.

Więc…
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!!
Wyślij formularz -->www.zak.edu.pl/formularz

Masz pytania?
Dzwoń! Lub przyjdź do sekretariatu!
32 241 73 71
Chorzów, ul. Jagiellońska 2/4

Zapraszamy !!
Kontakt
32 241 73 71
www.zak.edu.pl/formularz
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola