Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Diabelski Młyn Śląskie Wesołe Miasteczko Chorzów 2016 FULL HD

 
Jeżeli ktoś ma stracha przed diabelskim młynem, to naprawdę nie ma co się bać, wsiadamy, nic nie trzęsie, wszystko pracuje bardzo stabilnie, nic tylko zaliczyć tą atrakcję :) W ogóle polecam Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie rodzinom, kolejne atrakcje są budowane, zatem powinno być coraz lepiej. Film nagrany smartfonem Samsung Galaxy S7 z jednej ręki. DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY: • YouTube: youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

 


ForumWiedzy.pl
 
Data pliku video: 2016-06-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Chorzów – najstarsze demograficznie miasto wojewódzwtwa śląskiego; miasto na prawach powiatu położone na Wyżynie Śląskiej na obszarze Górnośląskiego Zagłębia Węglowego. W przeszłości jego gospodarka związana była ściśle z przemysłem węglowym i hutniczym, obecnie - w związku z zamknięciem wielu kopalni i ograniczeniem zakresu działania hut stali, te filary przemysłu nie odgrywają już wiodącej roli w gospodarce miasta.

Główną atrakcją miasta jest Stadion Śląski - miejsce najważniejszych wydarzeń sportowych i artystycznych, oraz „ELKA” najdłuższa i jedyna w Europie nizinna kolejka linowa.

Przez Chorzów przebiega droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom oraz autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław, w niedalekiej okolicy znajduje się także lotnisko w Pyrzowicach.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola